Nieuws

De nieuwe ingang is grotendeels klaar! De bestrating is hersteld en afgelopen zondag (1 december) kon u de kerk via de nieuwe ingang betreden.

Er is hard gewerkt om dat allemaal klaar te krijgen. We kunnen weer gebruikmaken van de oude vertrouwde ingang, maar dan geheel vernieuwd! Het nieuwe voorportaal geeft veel licht en ruimte in de hal. Nu is ook te zien hoe groot de hal is geworden. De tijdelijke wand is eruit. Binnen wordt nog hard gewerkt. Zo is de stukadoor bezig met de wanden en wordt de elektriciteit aangepast. Ook de toiletten worden nog verbouwd. De verbouwing vordert, maar is nog niet klaar. We moeten nog even geduld hebben om het eindresultaat te bekijken.

Overdag is de aannemer druk bezig, maar ’s avonds en in het weekend wordt door vrijwilligers even hard gewerkt. En daar zijn we erg blij mee! Bekijk deze foto’s voor een impressie van de verbouwing tot nu toe.