Nieuws

Scan de qr-code om lid te worden van de groep.

Beste gemeenteleden, om snel en gemakkelijk berichten vanuit de kerkenraad en van de nieuwe dominee met u te delen hebben we deze groep opgericht. Vanuit de gemeente horen we vaak dat ze de wekelijkse gemeentemail toch wel missen. Helaas is dat te veel werk om wekelijks te maken. Daarom zijn we op zoek gegaan naar een alternatief. Omdat heel veel mensen Whats-app gebruiken gaan we dit proberen. Daarom roepen we u op ook deel te nemen aan deze groep.

Goed om te weten

- Alleen beheerders kunnen berichten plaatsen in deze groep, wilt u toch reageren dan kan dat in een privé berichtje naar degene die het bericht heeft geplaatst.
- Alle berichten in deze groep komen (als dat mogelijk is) ook op de website www.pkn-tollebeek.nl. Dus als u geen whats-app heeft of niet in groepen op whats-app wilt kunt u daar het laatste nieuws volgen.

Doet u mee? Klik dan hier om u zelf toe te voegen aan de groep. (Vanaf uw telefoon)

U kunt ook de QR-code scannen met de camera in whats-app.

Heeft u verder vragen kunt u altijd even een berichtje sturen of bellen met Richard Oost, Tel 06-1554 2119

Hartelijke groet,

ds. Theo van der Louw, scriba Marijke de Rooder en webmaster, Richard Oost