Nieuws

Nog twee weekjes dan is het Pasen. De kinderkerk organiseert weer verschillende activiteiten.

Palmpasen
Zondag 2 april is het Palmpasen. De kinderen van de kinderkerk zullen dan tijdens de hele kerkdienst hun Palmpasen-kruis versieren in de benedenzaal. Aan het eind van de kerkdienst zullen ze in optocht door de kerkzaal komen onder het lied “Hosanna, Hosanna de Koning komt...” Kom je ook? Je bent vanaf aanvang meteen welkom in de benedenzaal. Je moet zelf een kruis meenemen om te versieren. Wij verzorgen alle versiersels.
 
Goede Vrijdag, Paasbrunch kinderkerk
Vrijdag 7 april is het goede vrijdag. Traditiegetrouw organiseert de kinderkerk een paasbrunch van 11.00 tot 12.30 uur. Naast een lekkere lunch zullen we samen zingen en knutselen. Kom je ook? Meld je dan aan door hier te klikken. Let op: aanmelden kan tot en met dinsdag 4 april.