Nieuws

De nieuwe Samenbinging staat weer op de website.

Klik hier om in te loggen en hem te lezen.

Heeft u geen inloggegevens of lukt het niet om in te loggen?
Neem dan even contact op met Richard Oost. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. telefoon: 06-1554 2119

Digitale samenbinding

In de afgelopen periode heeft een aantal gemeenteleden aangegeven dat er voor hen nog steeds een papieren samenbinding gedrukt wordt, terwijl zij hebben aangegeven dat zij de samenbinding digitaal lezen. Dat is jammer van de drukkosten en het papier.

Als u ons kerkblad altijd digitaal leest of als er voor u geen papieren versie hoeft worden gedrukt, wilt u dit dan aan de scriba doorgeven, waardoor de kosten verder kunnen dalen? Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.