Nieuws

Lees hier het bericht van de kerkenraad:

Van dinsdag 15 december tot en met dinsdag 19 januari verkeert Nederland in de strengste lockdown sinds het begin van de coronacrisis. Vanuit de overheid is een zeer dringend beroep gedaan op de kerken om gedurende deze lockdown over te gaan op online kerkdiensten. Dat is wat wij zullen doen, vanaf aanstaande zondag, in ieder geval tot en met zondag 17 januari.

Het doet pijn om de kerk opnieuw te sluiten. Want hoewel onze kerstvieringen toch al heel anders zouden zijn dan we gewend zijn, bleek uit het grote aantal aanmeldingen dat we hebben ontvangen voor kerstavond en eerste kerstdag hoe groot de behoefte was samen kerst te vieren in de kerk.

Wij hopen en bidden dat deze lockdown bijdraagt aan het onder controle krijgen van de situatie. Wij bidden ook voor het welzijn van onze gemeenteleden, en van onze gemeente. En wij houden hoop, in Christus.

Onze online kerkdiensten zijn wel live te volgen of later terug te kijken Kerkomroep.